Vítejte na našich stránkách

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace

Dobré víly - výlet po Praze

Krásnou prohlídku Prahy pro nás zorganizovaly Dobré víly, kterým tímto moc děkujeme. Děti se vydaly s profesionální průvodkyní na procházku po známých místech i tajemných zákoutích hlavního města. Děti se tak podívaly k Obecnímu domu, Prašné bráně, na Ovocný trh, na Staroměstské naměstí a Orloj, k Bazilice sv. Jakuba a na Karlův most. Navštívily také restauraci U Pavouka, kde lze vidět původní výšku obydlí v Praze a podívaly se, jak dříve hostinec vypadal. Dále se pokračovalo na Kampu, kde již byl připravený program pro děti a občerstvení. Děvčata si při celé akci velmi oblíbila dobrou vílu Markétu Musilovou.

Bazén

Děti si užívají prázdninové dny v našem bazénu na zahradě.

Pobyt Mšeno - srpen

Ve dnech 14.8. - 21.8.2021 proběhl další prázdninový pobyt ve Mšenu. Děti si opět užily společné akce, zasportovaly si a zúčastnily se noční bojovky. Výlety podnikly na koupaliště v Mělníku, do Škoda muzea v Mladé Boleslavi, na zámek Veltrusy a na sportovně-rekreační areál Vrchbělá.

Pobyt v Chrustenicích

Ve dnech 4.7. - 9.7.2021 proběhl náš již tradiční prázdninový pobyt v Chrustenicích v Caravan Campu Valek. Děti si zde užily spoustu zábavy, koupání ve velkém bazénu a grilování. Jako zpestření vyrazily na výlety do historického centra Berouna, Tetína a Koněpruských jeskyní.

Sportujte u nás

nabídka

Kontakt

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace
Ledce 55
273 05 Smečno

 

Tel.: 312 589 865

 

Mateřská škola Dráček - Tel: 727 876 582

 

Elektronická podatelna:

 DDLKL(zavináč)kr-s.cz

 

Pro sdělení neúřední povahy využijte e-mail:

info(zavináč)ddledce.cz

 

datová schránka: 7efyd3v

 

IČ: 48706302

 

Bankovní spojení:

2816409/0300

 

 

Zřizovatel dětského domova:

kr s