Vítejte na našich stránkách

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace

Dedoles - poděkování

Letos nám na Vánoce udělala radost i firma Dedoles, která nám poslala obrovskou krabici plnou jejich produktů pro naše děti. Od Vánoc tedy naše dětí běhají po domově v úplně novém obutí a s novými ponožkami. Tímto mockrát děkujeme za sponzorský dar.

Poděkování Meiller

Firma MEILLER předala v prosinci našim dětem malé dárky v podobě sladkostí, hraček, omalovánek atd. Moc děkujeme za radost pro děti v době karantény.

Fjällräven - poděkování

S novým rokem se děti z první rodinné skupiny stali členy Fjällräven rodiny. Batohy, které jsme dostali už děti stihly otestovat v terénu a jsou nadšené. Děkujeme tímto firmě Fjällräven za skvělý dárek k Vánocům! Těšíme se na dobrodružství, která nás v tomto roce čekají a na nichž nás budou provázet tyto batůžky.

Silvestrovský hon za pokladem

28.12.2021 se uskutečnila akce „Silvestrovský hon za pokladem“. Děti se vydaly po vyznačené trase plné zábavných úkolů, aby našly ukrytý poklad. Děti tak přenášely na lžících „ještěrčí vajíčka“, skládaly z písmen svoje jména, odpovídaly na záludné pohádkové kvízy, vyluštily křížovku s pohádkovými postavami, rozcvičily se na zahřátí, vytvořily vláček – polární expres, zdolaly zlého draka sněhovými koulemi, házely míčky do tlamy příšery, předváděly chůzi a zvuky všech možných zvířátek a zahrály si famfrpálový slalom na čarodějných košťatech Nimbus 2021. Během dobrodružné cesty děti také sbíraly dobře schované čarovné ingredience, z kterých v závěru umíchaly dle receptu elixír na zvětšení očí pro hledání pokladu. Elixír a nápověda z malovaných kamínků je pak už zavedly přímo k sladkému pokladu, z kterého měly děti velikou radost.

Ježíškovo vnouče

Děti z 1. a 2. rodinné skupiny našeho dětského domova se společně s tetami zapojily do projektu Ježíškovo vnouče. Vybrali jsme si paní Ludmilu a splnili její přání. Přejeme jí i Všem ostatním hezké Vánoce a šťastný Nový rok 2022.

Poděkování TCB Gym

Srdečně děkujeme TCB Gym a Mario Jarkasovi za vánoční dárky pro naše děti.

Sportujte u nás

nabídka

Kontakt

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace
Ledce 55
273 05 Smečno

 

Tel.: 312 589 865

 

Mateřská škola Dráček - Tel: 727 876 582

 

datová schránka: 7efyd3v

 

IČ: 48706302

 

Bankovní spojení:

2816409/0300

 

 

Zřizovatel dětského domova:

kr s