Vítejte na našich stránkách

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace

Silky Gang a Nadace Terezy Maxové

Nadace Terezy Maxové ve spolupráci se Studiem Silky Gang poskytli dětem obrázky k vymalování s tématikou českých pohádek. Děkujeme autorům p. V. Svoboda, M. Kulhavý, M. Fischmeister, V. Zacharová, A. Gobelová a I. Beranová za poskytnutí svých omalovánek. Dětem se obrázky moc líbily a malovaly s radostí a chutí.

Poděkování paní Zachové

Velké překvápko pro děti na 1.RS byl dar od paní Zachové - hrnec - horkovzdušná fritéza. Hranolky bez oleje... Děkujeme!

Vánoce v květnu - poděkování Lence Plodrové

Místo oslav Svátku práce se děti radovaly z vánočních dárků. Teta Lenka Plodrová na děti nezapomněla a z důvodu pandemických opatření k nám mohla zavítat právě až 1. května a dětem dárky předat. Děkujeme moc, velmi si její štědrosti vážíme.

Online bezva sportovka

1.5.2021 se naše děti zúčastnily "Online bezva sportovky" a zasportovaly si s Bezva Parťákem a Parťačkou Kačkou. Dětem se akce moc líbila a už se těší na příště.

Fotbal

Konečně trénujeme. Dnes po velmi dlouhé době jsme začali trénovat fotbal. Trenér nám dal zabrat, aby ta naše bríška opět zmizela.

Projekt "Inkubátor"

Dospívající děti z DD Ledce mají za sebou první inkubátorové setkání, které se bohužel muselo uskutečnit on-line. Cílem bylo seznámit se, poznat se a představit si projekt Inkubátor, který pořádá Mimo domov o.s. Dospívající mládež se seznámila s Radkem Laci, který zodpovídal zvídavé dotazy a podívala se na jeho medailonek u dokumentu Dospělým ze dne na den. 

Doufejme, že se situace změní a příště bude již setkání z očí do očí.

Sportujte u nás

nabídka

Kontakt

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace
Ledce 55
273 05 Smečno

 

Tel.: 312 589 865

 

Mateřská škola Dráček - Tel: 727 876 582

 

Elektronická podatelna:

 DDLKL(zavináč)kr-s.cz

 

Pro sdělení neúřední povahy využijte e-mail:

info(zavináč)ddledce.cz

 

datová schránka: 7efyd3v

 

IČ: 48706302

 

Bankovní spojení:

2816409/0300

 

 

Zřizovatel dětského domova:

kr s