Vítejte na našich stránkách

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace

Děti se vydaly vstříc prázdninovým dobrodružstvím

Ve čtvrtek 14. července nad Středočeským krajem panovalo příjemné letní počasí. Děti z našeho domova si tento den rozhodly opravdu užít. Hned ráno hrály míčové hry a následně se osvěžily v bazénu. Poté se naobědvaly a vyrazilo se do „světa“. První zastávka byla na Smečně. 6 krát zmrzlinu, objednal strejda. Další zastávka byla v Kladně na Sletišti. Čtyři kluky a dvě dívky čekalo skákání na trampolínách. Děti doslova létaly vzduchem a předváděly přítomným nevídané akrobatické kousky, za které sklidily nejednu poklonu. Když si všichni dostatečně zaskákali, nastal čas, vrátit se zpět do domova. Tam na ně čekalo osvěžení v čistém bazénu a dobrá večeře. Poté se uklidilo a nastal čas večerního odpočinku s prohlídkou pořízených fotografií a sdělování si vzájemných zážitků. Prázdniny jsou v plném proudu a podobných dnů i plnění si snů, bude v následujících týdnech ještě přibývat. Proto sledujte naše stránky a čtěte příběhy dětí z Dětského domova Ledce. 

Dětský den - Ostrov Slaný

Velké poděkování patří DDM "OSTROV" ve Slaném. V parku Háje jsme si 28.5.2022 užili krásný dětský den. Nevím co nás bavilo více, jestli chůze po laně, střelba z luku nebo zorbingová koule. Domů jsme odjížděli plni zážitků a také plné kapsy bonbonů. Ještě jednou všem moc děkujeme.

Chrustenice - pobyt

Děti se vydaly na prázdninový pobyt do Kempu Chrustenice, kde si užily koupání i grilování. Na výlety se vypravily například do Berouna, na rozhlednu, do Tetína nebo Koněprus.

15. ročník Kopačky proti drogám

V pátek 24.6.2022 se uskutečnil již 15. ročník fotbalového utkání Kopačky drogám. Domácí týmy z Ledec A a B přivítaly hosty z Dětského domova Žatec. Zvítězilo domácí družstvo B, které se tak mohlo radovat z vítězného poháru. 

Kroužky - certifikáty

Poslední týden před začátkem prázdnin děti obdržely od C4C certifikáty za účast na kroužku Anglického jazyka, který vedla lektorka p. Kerblová a na kroužku Cukrářka, kterou vedla lektorka p. Šnoblová.

Všem kamarádům z C4C a lektorkám přejeme krásné slunečné prázdniny a hodně sil do další práce. Děti a zaměstnanci DD Ledce.

Sportujte u nás

nabídka

Kontakt

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace
Ledce 55
273 05 Smečno

 

 

Mateřská škola Dráček - Tel: 727 876 582

 

datová schránka: 7efyd3v

 

IČ: 48706302

 

Bankovní spojení:

2816409/0300

 

 

Zřizovatel dětského domova:

kr s