Vítejte na našich stránkách

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace

Domovy tančí 2018

domovytanci 

 

 

Facebook

Návštěvy

TOPlist

Aktivity 2.RS

DUBEN 2019

DOBBLE hra

Na naší skupině jsme si zahráli hru DOBBLE, která má u dětí rozvíjet schopnost soustředění a postřehu. Děti se rozdělily do dvojic a museli na rozdaných kartičkách najít stejný symbol. Ten kdo symbol našel si nechal kartičku. Vítězem duelu se stal ten kdo měl nejvíc kartiček. Během naší soutěže hrály děti mezi sebou navzájem. Výsledky jsme zanesli do tabulky, po hodinovém boji, ve kterém se děti plně soustředily, bylo rozhodnuto. Po sečtení bodů jsme zjistili, že vítězem se stal Kevin. Porazil všechny soupeře a výhru v podobě sladkostí si užíval.

 

 

 

Pexeso

Na 2. Rsk se pořádal turnaj v pexesu. Soutěžilo 6 chlapců a 6 dívek ze všech skupin. Cílem hry bylo vyhrát co nejvíce dvojic v každém kole.Nejlepší děti byly odměněny sladkostmi. Dětem se hra moc líbila a už se těší, jak si znova zahrají a porazí vítěze. 

 

 

 

 

Metropole Zličín

Dnes jsme si užili krásné odpoledne v pražské Metropoli Zličín. Nejprve jsme si prošli a prohlédli obchody. Poté jsme si koupili zmrzlinu a větší jedlíci snědli i hranolky od mekáče. Nakonec jsme šli do kina na pohadku Jak vycvičit draka 3. Pohádka nás moc zaujala a ještě v autě jsme si o ní vyprávěli
Domů jsme se vrátili večer unavení, ale moc spokojeni.

 

 

 

 

Ukliďme svět

Naše děti se v sobotu společně s Ledečáky zapojily do akce Ukliďme svět - ukliďme Česko. Během dne jsme uklízeli okolí šternberských pramenů. Sbírali jsme odpadky a staré polámané větve.
Nakonec jsme si u ohniště opekli vynikající špekáčky.

 

 

 

 

BŘEZEN 2019

ÚNOR 2019

Fotbalové utkání

 V sobotu 23.2. naši chlapci využili slunečného počasí a zahráli si společně fotbalové utkání.  Na hřišti se sešli sportovci z celého dětského domova, rozdělili  se na dva týmy a začali spolu bojovat. Výsledek, nebyl pro děti důležitý hlavně,  že si spolu zahrali. Využili k tomu naše multifunkční hřiště.

 

Kontakt

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace
Ledce 55
273 05 Smečno

 

Tel.: 312 589 865

 

Elektronická podatelna:

 DDLKL(zavináč)kr-s.cz

 

Pro sdělení neúřední povahy využijte e-mail:

info(zavináč)ddledce.cz

 

datová schránka: 7efyd3v

 

IČ: 48706302

 

Bankovní spojení:

2816409/0300

 

Zřizovatel dětského domova:

kr s

Ze srdce děkujeme