Vítejte na našich stránkách

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace

Domovy tančí 2019

domovytanci 

 

 

Facebook

Návštěvy

TOPlist

Aktivity 5.RS

KVĚTEN 2020

Křivoklátské lesy
Dne 2.5.2020 jsme vyrazili, společně s 1.RS, na výlet do našich Křivoklátských lesů.  Prošli jsme si naučnou stezku,  nabyli jsme mnoho nových vědomostí z fauny a flóry a užili mnoho zábavy na lesních hřištích. Po celou dobu se vedle nás tyčil hrad Křivoklát. Odměnou za krásné odpoledne byla výborná zmrzlina.

 

 

 

 

 

DUBEN 2020

Rozloučení s Monikou

Dnes pro 5.RSK i pro celý dětský domov nastal smutný den. Zítra nás opustí naše Monča, která tady s námi strávila mnoho hezkých let. Přechází do nového DD v Berouně. S Monikou jsme se hezky rozloučili, popřáli hodně štěstí a mnoho nových kamarádů. Dali jsme si něco na zub a přiťukli dětským šampusem. Na závěr jsme si krásně zatančili na Moničiny oblíbené písničky. Monice ještě jednou přejeme, aby se jí v Berouně moc líbilo.

 

 

 

 

Svatba Kláry a Standy

I v období koronaviru se nenudíme. Rozhodli jsme se, že si zahrajeme na „svatbu“. Mezi dětmi jsou hezké vztahy a náš Standa si velmi rozumí s Klárkou ze 4. RSK, a proto se rozhodli uzavřít manželství. Za svědky jim šli Jula a Sabina. Jako oddávající se osvědčila Míša, která již oddávala předchozí den (Julu s Natálkou). Svatba byla se vším všudy, svatební pochod, prstýnky a nakonec i první manželské políbení. Pozvaní hosté si krásně zatančili při svatební diskotéce.Manželům přejeme hodně štěstí v životě a všem zúčastněným děkujeme za příjemně strávené odpoledne. 

 

 

 

 

PROSINEC 2019

Štědrý den

 

 

 

 

 

 

ČERVEN 2019

Pohádkový den na Smečně

Dne 8. 6. 20019 jsme se zúčastnili dětského dne ve Smečně. Pro děti byla připravena procházka pohádkovým lesem. V lese bylo rozestavěno několik stanovišť s pohádkovými bytostmi, se kterými děti plnily různé úkoly. Po skončení procházky jsme se přesunuli do přírodního divadla, zde jsme shlédli divadelní představení. Děti byly z programu nadšené a při plnění úkolů velice šikovné.

 

 

 

 

 

 

Chůze s knihou na hlavě

Tato aktivita se opravdu povedla. Všichni jsme při plnění úkolů zažili spoustu legrace a moc se nasmáli. Děti byly skvělé, všichni se navzájem povzbuzovaly, tleskaly a pomáhaly si. Po skončení aktivity jsem musela dětem slíbit, že si tuto soutěž ještě někdy zopakujeme.

 

 

 

KVĚTEN 2019

Zdobení vaflí

Děti byly dnes veselé. Co bylo příčinou jejich veselosti? Děti se naučily zdobit vafle. Děti se při zdobení snažily dostat na vafle co nejvíce sladkostí, protože si je pak mohly sníst. Tleskáním a povzbuzováním vytvořily úžasnou atmosféru. Po skončení soutěže si každý nazdobil ještě jednu vafli.

 

 

 

 

 

Šplh

Děti si akci užily, některým šel šplh lépe a některým hůře, ale všechny se snažily dosáhnout cíle.  Ostatní děti je při tom povzbuzovaly jako o závod ….tleskaly, skandovaly jména. Akce se opravdu vydařila, užili jsme si spoustu legrace a děti si protáhly tělo.

 

 

 

 

 

DUBEN 2019

Zámecká cesta

Během slunečného odpoledne jsme si vyrazili na krásnou pěší procházku zámeckou cestou. Cíl byl jasný, poznávat jarní přírodu a být s kamarády. Za odměnu jsme si vychutnali výbornou zmrzlinu v cukrárně.

 

 

 

Kino Hutník

V sobotu odpoledne jsme se vydali na dětské předstvavení do Kina Hutník - Jak vycvičit draka 2 ve 3D. Příběh se nám moc líbil. Draky máme moc rádi a všem jsme drželi palce. Děkujeme za krásné představení. 

Kontakt

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace
Ledce 55
273 05 Smečno

 

Tel.: 312 589 865

 

Elektronická podatelna:

 DDLKL(zavináč)kr-s.cz

 

Pro sdělení neúřední povahy využijte e-mail:

info(zavináč)ddledce.cz

 

datová schránka: 7efyd3v

 

IČ: 48706302

 

Bankovní spojení:

2816409/0300

 

Zřizovatel dětského domova:

kr s