Vítejte na našich stránkách

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace

Domovy tančí 2019

domovytanci 

 

 

Facebook

Návštěvy

TOPlist

Aktivity 3.RS

ZÁŘÍ 2020

Turnaj ve vybíjené
Dne 13.9. naše skupina uspořádala  pro děti z ostatních  skupin turnaj ve vybíjené. Počasí nám přálo a  ani velké teplo neodradilo děti od hry. Všichni jsme si odpoledne hezky užili a na konci byla velká odměna pro vítěze.
 
 
 
 

Zoopark Chomutov

První zářijovou sobotu jsme si udělali výlet do Zooparku v Chomutově. Kromě prohlídky samotné zoo jsme se vydali i na terénní vyjížďku Safari expressem, která se nám líbila ze všeho nejvíc. Po vyjížďce jsme měli ještě dost elánu v lanovém centru i na prolézačkách na dětském hřišti. Celý výlet jsme zakončili malým občerstvením.

 

 

 

 

 

 

ČERVEN 2020

Zoopark Zelčín

V sobotu 27. června jsme navštívili Zoopark Zelčín u Mělníka. Ve venkovních ohradách jsme si mohli pohladit kozy, ovce, fjordské koně, odvážnější z nás i pštrosy. Součástí zooparku je i nafukovací trampolína, kde jsme si mohli zaskákat. Při zpáteční cestě jsme si udělali krátkou zastávku na pastvinách rodinné stáje Cheval house v Ledcích.

 

 

 

 

 

 

KVĚTEN 2020

Oslava Lukáše

Poslední květnovou neděli jsme společně oslavili 12. narozeniny našeho Lukyho. Přejeme hodně zdraví, štěstí a lásky. Teta a děti 3. skupiny

 

 

 

 

DUBEN 2020

Cyklistické závody

V úterý 28. 4. jsme pro děti uspořádali první letošní cyklistické závody. Nasazení a odvaha dětem nechyběly, a to ani těm nejmenším, ale ani děvčata se nenechala zahanbit a bojovala ze všech sil. Tím se vítězi stali všichni a všichni si závody užili.

 

 

 

Výlet na horu Říp

Čtvrteční odpoledne 23. 4. jsme si zpříjemnili výletem na horu Říp. Počasí nám přálo, a tak se nám výlet vydařil a všem se moc líbil.

 

 

 

 

 

BŘEZEN 2020

Cirkus

První březnovou sobotu jsme si s dětmi užili krásné odpoledne. Navštívili jsme rodinný cirkus ve Slaném, kde děti viděly vystupovat  artisty, klauna, kouzelníka, cvičené psy, kozy, prasata a jiná zvířata. Byla to pro některé děti první návštěva cirkusu, o keré si jsme si po návratu do domova ještě dlouho povídali.

 

 

 

 

ÚNOR 2020

Narozeniny Adélky

V sobotu 22.2. jsme všichni společně oslavili 5. narozeniny naší nejmenší Adélky a svátek její sestry Lenky.  Oslava to byla velká především díky tetě Lence Plodrové, která tentokrát přivezla své kamarády- zpěvačku Terezku Ondičovou s její skupinou Tessie Band. Všechny děti si s Terezkou zazpívaly a oslavu parádně užily.

 

 

 

PROSINEC 2019

Štědrý den

 

 

 

 

ČERVEN 2019

Pohádkový den ve Smečně

V sobotu jsme se celá skupina vydali pěšky  do Smečna. Naše první zastávka byla v cukrárně na zmrzlinu. Pak jsme se přesunuli do zámecké zahrady, kde byl start do pohádkového lesa. Cestou děti plnily úkoly a různé vědomostní soutěže, za které dostávaly různé odměny. Cesta nás zavedla až do přírodního  divadla, kde se hrála pohádka "Princezna ze mlejna". Bylo to příjemně strávené odpoledne.

Dětský den

Spolu s ostatními skupinami jsme si užili oslavy Dne dětí pořádaný obcí Ledce. Soutěžili jsme, dobře se najedli a po skončení jsme přiložili i ruce k dílu a pomohli s úklidem. Děkujeme všem, kdo se podíleli na přípravě krásného odpoledne pro děti.

 
 
 

 

KVĚTEN 2019

Házení na koš

Květnové sobotní odpoledne jsme  využili naše multifunkční hřiště k turnaji  v házení na koš. Turnaj  mezi chlapci a děvčaty se nesl ve velmi bojovné atmosféře. Počasí nám moc nepřálo, tak jsme se v průběhu soutěže museli přesunout do tělocvičny, kde jsme turnaj dohráli. Soutěž jsme ukončili sladkou odměnou.

 

 

 

Malé cyklování 

První sváteční květnový svátek v odpoledne se uskutečnilo malé cyklování. Děti soutěžily v několika věkových a výkonových kategoriích. Vítězem byl každý účastník, včetně těch, které si s dětmi také zasoutěžily.

 

 

 

Miss Agro

První květnovou sobotu jsme v našem domově přivítali finalistky Miss Argo 2019. Eliška a Sára přijely jako první a tak jsme se děvčat hned ujali a "odlapili" na naší skupinu. Po (prý dobrém) obědě jsme všichni společně odjeli na bowling do Stochova. Z důvodu nepříznivého počasí jsme museli zrušit plánovaný táborák, ale i tak se nám odpoledne moc líbilo a krásně jsme si den užili. Dodatečně přejeme všechno nej nej  Elišce k získání titulu I. Vicemiss Agro 2019.

Kontakt

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace
Ledce 55
273 05 Smečno

 

Tel.: 312 589 865

 

Elektronická podatelna:

 DDLKL(zavináč)kr-s.cz

 

Pro sdělení neúřední povahy využijte e-mail:

info(zavináč)ddledce.cz

 

datová schránka: 7efyd3v

 

IČ: 48706302

 

Bankovní spojení:

2816409/0300

 

Zřizovatel dětského domova:

kr s