Vítejte na našich stránkách

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace

Facebook

Návštěvy

TOPlist

Aktivity 3.RS

BŘEZEN 2024

Karneval Hradečno

Děti se zúčastnily karnevalu v Hradečně.

 

 

 

 

 

PROSINEC 2023

Vánoce

Děti si užily krásné vánoční svátky a dostaly spoustu nádherných dárků.

 

 

 

 

 

 

 

 

ZÁŘÍ 2023

Zoo Ústí nad Labem

Krásný den babího léta a ředitelského volna jsme využili k návštěvě Zoo v Ústí nad Labem.

 
 
 
 
 
 
 
 
ČERVENEC 2023

Zoopark Zájezd

Navštívili jsme Zoopark Zájezd.

 
 
 
 
 
 

KVĚTEN 2023

Děti se zúčastnily májového průvodu v Ledcích.

 
 
 
 
 
 
 
 

PROSINEC 2022

Vánoce

Užili jsme si krásné vánoční svátky a dostali jsme spoustu krásných dárků.

 

 

 

 

 

 

Bruslení

Společně s dětmi z jiných skupin jsme se vydali bruslit.

 

 

 

 

 

BŘEZEN 2022

Adélka narozeniny

V sobotu 5.3.2022 jsme oslavili 7.narozeniny naší Adélky. Všechno nejlepší!

 

 

 

 

 

ÚNOR 2022

Masopust

3.RS spolu s 2.RS a 4.RS se 26.2.2022 zúčastnila Masopustní veselice na Stochově. Dětem se na akci velice líbilo, zatancovaly si s medvědem, ochutnaly masopustní dobroty a vesele si zatancovaly.

 

 

 

 

 

 

PROSINEC 2021

Bruslení

Po roční pauze jsme se vydali opět na brusle. I přes velkou zimu jsme si bruslení užili a zjistili, že bruslit se nezapomíná.

 

 

 

 

 

ŘÍJEN 2021

Oslava 18. narozenin Pavla
V říjnu jsme oslavili plnoletost našeho Pavla. Oslava byla veliká, krásný dort a další dobroty. Všichni kamarádi i tety popřáli Pavlovi vše nejlepší.

 

 

 

 

Oslava narozenin a svátku Věrka
V říjnu jsme uspořádali oslavu svátku a narozenin, které měla Věrka koncem září. Oslava byla veliká, pripravili jsme hodně jídla a krásný dort. Gratulantů se sešlo hodně.

 

 

 

 

Daruj hračku 

 Zapojili jsme se do projektu "Daruj hračku". Nakreslili jsme, co si přejeme pod stromečkem. A teď už budeme jen doufat, že se nám naše přání vyplní.

 

 

 

 

 Zoopark Plasy

 V sobotu 2.října jsme si udělali výlet do Zooparku Plasy. Krásné počasí, zvířata nablízku, nakonec malé občerstvení a zmrzlina - příjemně strávené odpoledne.

 

 

 

 

 

 

 

ZÁŘÍ 2021

Vybíjená
Posledni zářijovou sobotu, kdy počasí přálo venkovním aktivitám, naše skupina uspořádala turnaj ve vybíjené pro všechny děti z DD. Odměna byla sladká. Bylo to příjemně strávené odpoledne.

 

 

 

 

 

 

Kino

Po hodně dlouhé době jsme na přání dětí navštívili kino. Děti si vybraly film "Myši patří do nebe" Po kině jsme se zastavili na malé občerstvení. Bylo to příjemně strávené odpoledne.

 

 

 

 

 

Olovnice, Královice

První zářijovou neděli jsme navštívili Zoopark Olovnice nedaleko  města Velvary. V malém zooparku bylo fajn, že zvířata byla nablízku, některá z nich jsme si mohli i pohladit.

Cestou zpátky jsme ještě navštívili jezdecké  centrum v Kralovickém dvoře u Slaného, kde se konalo mistrovství ČR koňské pracovní poslušnosti.

 

 

 

 

 

 

PROSINEC 2020

Vánoce

Děti si užily krásné vánoční svátky a pod stromečkem našly hromadu dárků, z kterých měly velikou radost.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žehlíme roušky

Bohužel COVID je pořád tady s námi, pereme si roušky a žehlíme si je. Do žehlení se zapojili i kluci. Chráníme sami sebe, ale i ostatní kolem sebe.  

 

 

 

 

ŘÍJEN 2020

Cirkus Prince

Jak do Slaného přijel cirkus Prince, děti hned chtěly vidět jeho představení. Všem se nám moc líbilo vystoupení artistů i zvířat. Bylo to příjemně strávené odpoledne.

 

 

 

 

ZÁŘÍ 2020

Kino Hutník - Princezna zakletá v čase

Posledni zářijovou sobotu, kdy počasí moc nepřálo venkovním aktivitám, naše skupina navštívila kino. Děti si vybraly novou českou pohádku Princezna zakletá v čase. Bylo to příjemně strávené odpoledne.

 

 

 

 

Kreslení na zahradě

Teplé zářijové počasí jsme využili kreslením na zahradě. Děti dokreslovaly obličej na látkové plaménky od Lenky Plodrové, za které jí moc děkujeme.

 
 
 
 
 
 

 

Turnaj ve vybíjené

Dne 13.9. naše skupina uspořádala  pro děti z ostatních  skupin turnaj ve vybíjené. Počasí nám přálo a  ani velké teplo neodradilo děti od hry. Všichni jsme si odpoledne hezky užili a na konci byla velká odměna pro vítěze.
 
 
 
 

Zoopark Chomutov

První zářijovou sobotu jsme si udělali výlet do Zooparku v Chomutově. Kromě prohlídky samotné zoo jsme se vydali i na terénní vyjížďku Safari expressem, která se nám líbila ze všeho nejvíc. Po vyjížďce jsme měli ještě dost elánu v lanovém centru i na prolézačkách na dětském hřišti. Celý výlet jsme zakončili malým občerstvením.

 

 

 

 

 

 

ČERVEN 2020

Zoopark Zelčín

V sobotu 27. června jsme navštívili Zoopark Zelčín u Mělníka. Ve venkovních ohradách jsme si mohli pohladit kozy, ovce, fjordské koně, odvážnější z nás i pštrosy. Součástí zooparku je i nafukovací trampolína, kde jsme si mohli zaskákat. Při zpáteční cestě jsme si udělali krátkou zastávku na pastvinách rodinné stáje Cheval house v Ledcích.

 

 

 

 

 

 

KVĚTEN 2020

Oslava Lukáše

Poslední květnovou neděli jsme společně oslavili 12. narozeniny našeho Lukyho. Přejeme hodně zdraví, štěstí a lásky. Teta a děti 3. skupiny

 

 

 

 

DUBEN 2020

Cyklistické závody

V úterý 28. 4. jsme pro děti uspořádali první letošní cyklistické závody. Nasazení a odvaha dětem nechyběly, a to ani těm nejmenším, ale ani děvčata se nenechala zahanbit a bojovala ze všech sil. Tím se vítězi stali všichni a všichni si závody užili.

 

 

 

Výlet na horu Říp

Čtvrteční odpoledne 23. 4. jsme si zpříjemnili výletem na horu Říp. Počasí nám přálo, a tak se nám výlet vydařil a všem se moc líbil.

 

 

 

 

 

BŘEZEN 2020

Cirkus

První březnovou sobotu jsme si s dětmi užili krásné odpoledne. Navštívili jsme rodinný cirkus ve Slaném, kde děti viděly vystupovat  artisty, klauna, kouzelníka, cvičené psy, kozy, prasata a jiná zvířata. Byla to pro některé děti první návštěva cirkusu, o keré si jsme si po návratu do domova ještě dlouho povídali.

 

 

 

 

ÚNOR 2020

Narozeniny Adélky

V sobotu 22.2. jsme všichni společně oslavili 5. narozeniny naší nejmenší Adélky a svátek její sestry Lenky.  Oslava to byla velká především díky tetě Lence Plodrové, která tentokrát přivezla své kamarády- zpěvačku Terezku Ondičovou s její skupinou Tessie Band. Všechny děti si s Terezkou zazpívaly a oslavu parádně užily.

 

 

 

PROSINEC 2019

Štědrý den

 

 

 

 

ČERVEN 2019

Pohádkový den ve Smečně

V sobotu jsme se celá skupina vydali pěšky  do Smečna. Naše první zastávka byla v cukrárně na zmrzlinu. Pak jsme se přesunuli do zámecké zahrady, kde byl start do pohádkového lesa. Cestou děti plnily úkoly a různé vědomostní soutěže, za které dostávaly různé odměny. Cesta nás zavedla až do přírodního  divadla, kde se hrála pohádka "Princezna ze mlejna". Bylo to příjemně strávené odpoledne.

Dětský den

Spolu s ostatními skupinami jsme si užili oslavy Dne dětí pořádaný obcí Ledce. Soutěžili jsme, dobře se najedli a po skončení jsme přiložili i ruce k dílu a pomohli s úklidem. Děkujeme všem, kdo se podíleli na přípravě krásného odpoledne pro děti.

 
 
 

 

KVĚTEN 2019

Házení na koš

Květnové sobotní odpoledne jsme  využili naše multifunkční hřiště k turnaji  v házení na koš. Turnaj  mezi chlapci a děvčaty se nesl ve velmi bojovné atmosféře. Počasí nám moc nepřálo, tak jsme se v průběhu soutěže museli přesunout do tělocvičny, kde jsme turnaj dohráli. Soutěž jsme ukončili sladkou odměnou.

 

 

 

Malé cyklování 

První sváteční květnový svátek v odpoledne se uskutečnilo malé cyklování. Děti soutěžily v několika věkových a výkonových kategoriích. Vítězem byl každý účastník, včetně těch, které si s dětmi také zasoutěžily.

 

 

 

Miss Agro

První květnovou sobotu jsme v našem domově přivítali finalistky Miss Argo 2019. Eliška a Sára přijely jako první a tak jsme se děvčat hned ujali a "odlapili" na naší skupinu. Po (prý dobrém) obědě jsme všichni společně odjeli na bowling do Stochova. Z důvodu nepříznivého počasí jsme museli zrušit plánovaný táborák, ale i tak se nám odpoledne moc líbilo a krásně jsme si den užili. Dodatečně přejeme všechno nej nej  Elišce k získání titulu I. Vicemiss Agro 2019.

Kontakt

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace
Ledce 55
273 05 Smečno

 

Dětský domov -  312 517 921

Mateřská škola - 727 876 582

 

datová schránka: 7efyd3v

 

IČ: 48706302

 

Bankovní spojení:

2816409/0300

 

 

Zřizovatel dětského domova:

kr s