Vítejte na našich stránkách

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace

Domovy tančí 2018

domovytanci 

 

 

Facebook

Návštěvy

TOPlist

Aktivity 3.RS

ČERVEN 2019

Pohádkový den ve Smečně

V sobotu jsme se celá skupina vydali pěšky  do Smečna. Naše první zastávka byla v cukrárně na zmrzlinu. Pak jsme se přesunuli do zámecké zahrady, kde byl start do pohádkového lesa. Cestou děti plnily úkoly a různé vědomostní soutěže, za které dostávaly různé odměny. Cesta nás zavedla až do přírodního  divadla, kde se hrála pohádka "Princezna ze mlejna". Bylo to příjemně strávené odpoledne.

 

 

 

KVĚTEN 2019

Házení na koš

Květnové sobotní odpoledne jsme  využili naše multifunkční hřiště k turnaji  v házení na koš. Turnaj  mezi chlapci a děvčaty se nesl ve velmi bojovné atmosféře. Počasí nám moc nepřálo, tak jsme se v průběhu soutěže museli přesunout do tělocvičny, kde jsme turnaj dohráli. Soutěž jsme ukončili sladkou odměnou.

 

 

 

Malé cyklování 

První sváteční květnový svátek v odpoledne se uskutečnilo malé cyklování. Děti soutěžily v několika věkových a výkonových kategoriích. Vítězem byl každý účastník, včetně těch, které si s dětmi také zasoutěžily.

 

 

 

Miss Agro

První květnovou sobotu jsme v našem domově přivítali finalistky Miss Argo 2019. Eliška a Sára přijely jako první a tak jsme se děvčat hned ujali a "odlapili" na naší skupinu. Po (prý dobrém) obědě jsme všichni společně odjeli na bowling do Stochova. Z důvodu nepříznivého počasí jsme museli zrušit plánovaný táborák, ale i tak se nám odpoledne moc líbilo a krásně jsme si den užili. Dodatečně přejeme všechno nej nej  Elišce k získání titulu I. Vicemiss Agro 2019.

Kontakt

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace
Ledce 55
273 05 Smečno

 

Tel.: 312 589 865

 

Elektronická podatelna:

 DDLKL(zavináč)kr-s.cz

 

Pro sdělení neúřední povahy využijte e-mail:

info(zavináč)ddledce.cz

 

datová schránka: 7efyd3v

 

IČ: 48706302

 

Bankovní spojení:

2816409/0300

 

Zřizovatel dětského domova:

kr s

Ze srdce děkujeme