Vítejte na našich stránkách

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace

Mateřská škola

Mateřská škola byla zapsána do rejstříku škol a školských zařízení s účinností 7. 8. 2013. V mateřské škole je umístěno celkem 13 dětí. Jedná se o děti z okolí z běžných rodin i děti z dětského domova. Vzděláváme podle  RVP PV, název programu: „Dráček v Zámečku“, č.j.280/2014

Z našich aktivit MŠ

  • Od 17.7.2023 do 26.7.2023 proběhl pobyt ve Mšenu. Děti si užily spoustu zábavy a výletů. Navštívily zámek Benátky nad Jizerou, muzeum Škoda, zámek Stránov, zámek Veltrusy, Doksyland nebo bazén v Mladé Boleslavi.

  • Děti z mateřské školky se vydaly na výlet vlakem do Klobuk.

  • Informace k zápisu do MŠ zde.

  • Naše mateřská škola „Dráček v zámečku“ je příjemcem finančních prostředků u Evropské unie. Jedná se o Národní plán obnovy – mateřské školy – učební pomůcky pro rozvoj informatického myšlení a digitální kompetence v roce 2022. Finančním zdrojem pro tyto finanční prostředky jsou prostředky fondu Evropské unie – Next Generation EU. Finanční prostředky naše MŠ použila na nákup: • Robotické a programovatelné učební pomůcky (hračky) • Software a licence • Příslušenství k digitálním mobilním zařízením. Veškeré učební pomůcky, ať robotické nebo softwarové, bude naše MŠ využívat zejména na rozvoj a zlepšení komunikace jednotlivých žáků, komunikace mezi žáky a mezi žáky a učitelkou, ale také upevnění spolupráce mezi žáky. Dále na rozvoj moderních metod výuky s maximálním zapojením IT techniky. 

Sportujte u nás

nabídka

Kontakt

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace
Ledce 55
273 05 Smečno

 

 

Mateřská škola Dráček - Tel: 727 876 582

 

datová schránka: 7efyd3v

 

IČ: 48706302

 

Bankovní spojení:

2816409/0300

 

 

Zřizovatel dětského domova:

kr s