Sushi s Dobrými vílami
Dne 06.05.2026 se k nám přijely podívat naše úžasné „Dobré víly“, které si pro naše děti připravily milé překvapení. Přivezly ingredience a s dětmi si vyrobily tradiční japonský pokrm - sushi. Děti se rády zapojily a připravily si tuto známou pochoutkou. Ještě raději ji ale ochutnaly a jak jinak, než hůlkami. Nakonec nezbylo ani jediné zrníčko rýže. Mňam.

