Facebook

Návštěvy

TOPlist

6.ročník Kopačky drogám

V rámci drogové prevence, zdravého životního stylu i propojování životů a volnočasových aktivit dětí s nařízenou ústavní výchovou a dětí z běžných rodin se s velkým úspěchem v pondělí 24. června na fotbalovém hřišti s umělým povrchem v Družci u Kladna konal již 6. ročník fotbalového turnaje s příznačným názvem „Kopačky drogám!“. Do Družce se sjelo šest družstev. Zajímavostí turnaje byla skutečnost, že tři celky postavila ZŠ Libušín! Je výborné, že mají tolik sportovců ve své škole. Vítězem se stalo právě družstvo z Libušína, které v minulém ročníku obsadilo druhé místo. Po tuhých bojích vybojovali druhé místo hráči z 2. ZŠ Slaný, kteří si zahráli na tomto turnaji letos poprvé, třetí skončil tým z DD Žatec, který tedy neobhájil vítězství z roku 2012, čtvrtou příčku obsadilo mužstvo pořadatelského DD Ledce a na páté i šesté příčce se umístili hráči ze ZŠ Libušín.