Vítejte na našich stránkách

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace

Slánská míle

Již poněkolikáté se naše děti zúčastnily běžeckých závodů Slánská míle, které pravidelně pořádá slánský Ostrov pro základní školy. Vždy jsme se snažili o dobrou reprezentaci našeho dětského domova. Letošní ročník byl pro naše děti velice úspěšný. Martínek vybojoval stříbrnou medaili a Kevin bronzovou medaili. Ve velmi silné konkurenci dětí ze základních škol jsme se neztratili a domů jsme jeli s velikou radostí.

Sportujte u nás

nabídka

Kontakt

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace
Ledce 55
273 05 Smečno

 

Tel.: 312 589 865

 

Elektronická podatelna:

 DDLKL(zavináč)kr-s.cz

 

Pro sdělení neúřední povahy využijte e-mail:

info(zavináč)ddledce.cz

 

datová schránka: 7efyd3v

 

IČ: 48706302

 

Bankovní spojení:

2816409/0300

 

Zřizovatel dětského domova:

kr s